تعمیر ضبط توسان تعمیرات

تعمیر ضبط توسان

تعمیر ضبط توسان

تعمیر ضبط توسان به شکلی تخصصی یک دغدغه برای دارندگان خودرو توسان است و این موضوع که بهترین مجموعه را از کجا پیدا کنند

یا متخصص کارکشته و مخصوص این کار کیست واقعا کاریست زمانبر ولی ما امروز شما را با بهترین مجموعه تعمیر ضبط انواع خودرو یعنی کریم سیستم آشنا می کنیم.

کریم سیستم تمام تلاش خود را می کند تعمیرات ضبط توسان را در کمتر از 24 ساعت انجام دهد. 09121203767

کریم سیستم نامی اشنا در تعمیرات سیستم صوتی خودرو های خارجی و داخلی، در ادامه توضیحاتی درباره این اتومبیل توسان می دهیم.

هیوندای توسان از کجا آمده است؟

اولین‌باری که نام هیوندای توسان شنیده شد، چیزی حدود 15 سال پیش بود. کره‌ای‌ها که در تب تند حضور در بازار آمریکا می‌سوختند

این خودرو را به افتخار شهری به همین نام در ایالت آریزونا نام‌گذاری کردند تا بلکه بتوانند از مشتریان چشم آبی خود دلبری کنند

یک موضوع مهم در باره این خودرو تعمیر ضبط توسان می باشد. نسل اول توسان که اتفاقا اولین تجربه ایرانی‌ها با این خودرو بود،

موفقیت چشم‌گیری در بازارهای جهانی به دست آورد. هم ایمن بود و هم قدرتمند. هم پرآپشن بود و هم ارزان.

با اینکه طراحی‌اش کمی کهنه بود ولی چون شرایط فروش خوبی داشت، می‌شد آن را تحمل کرد.

سال 2009 که نسل دوم آمد، آن بازی عجیب اسم و فامیل شروع شد. این خودرو که طبق استراتژی جدید هیوندای جزئی از خانواده ix ها

با کد ix35 به حساب می‌آمد در ایران ناگهان برای عده‌ای تبدیل به خودرویی خاص شد.

اگر یادتان باشد شش هفت سال پیش برخی می‌گفتند: «این که توسان نیست، ما هیوندای ix35 خریدیم.» غافل از آن که کد سانتافه ix45 بود و کد وراکروز ix55. بگذریم.

موفقیت این نسل هم تقریبا تضمین شد بود. چراکه هیوندای برای توسعه آن 225 میلیون دلار خرج کرده بود. دقت کردید؟ 225 میلیون دلار فقط برای یک نسل و گفتنی است که یک دغدغه همیشگی تعمیر ضبط توسان بوده است.

برسی کلی این اتومبیل و تعمیر ضبط توسان

نسل پیشین هیوندای توسان در کشورمان حضور فراگیری داشت و در بین برخی فعالان بازار خودرو با نام ix35 شناخته می‌شد.

این خودرو در فاصله سال‌های 2011 تا 2015 به بازار کشورمان وارد شد که شامل نسخه‌های ساده و نسخه‌های فیس لیفت شده می‌شود.

هیوندای توسان ix35 شباهت قابل توجهی به برادر بزرگتر خود یعنی هیوندای سانتافه دارد و به همین دلیل در بین مصرف‌کنندگان ایرانی به شهرت قابل توجهی دست یافته است و برای صاحبان این خودرو تعمیر ضبط توسان همیشه یک مشکل اصاصی بوده است.

اصلی‌ترین رقیب هیوندای توسان ix35 طی سال‌های عرضه به بازار، سوزوکی گرند ویتارا ایران خودرو بود که هر دو خودرو در سال‌های پایانی عرضه از پیشرانه‌های 2.4 لیتری برخوردار بودند. البته هیوندای توسان ix35 نسبت به نسل قبلی خود پیشرانه کوچکتری داشت

و بیشتر مناسب استفاده در شهر بود تا پیمودن مسیرهای آفرودی. به واسطه استفاده از موتور 2.4 لیتری چهار سیلندر به جای پیشرانه شش

سیلندر، مصرف سوخت هیوندای توسان ix35 نسبت به نسل قبلی کاهش قابل توجهی یافته و البته این خودرو اکنون بیشتر مناسب مصارف

جاده‌ای است. به واسطه واردات گسترده خودرو طی سال‌های 2011 تا 2015، نمونه‌های وارد شده از هیوندای توسان ix35 با امکانات رفاهی مختلفی در بازار موجود هستند که لازم است تا هنگام خرید این خودرو، دقت لازم را داشته باشید.

تعمیر ضبط توسان تخصصی

داخل کابین توسان چگونه است؟ 

سه کلمه برای تعریف فضای داخلی هیوندای توسان (IX35) به کار می‌رود: ساده، جادار و راحت. کابین ساده و راحت طراحی شده و کاملا ارگونومیک است. اما بعضی از قطعات از پلاستیک ساخته شده و با وجود اینکه کیفیت خوبی دارد اما انگار ارزان قیمت و غیراستاندارد است.

درها بلند هستند با این حال به راحتی می‌توان سوار کراس اوور هیوندای شد و شایان ذکر است که تعمیر ضبط توسان یک موضوع مهم درباره این خودرو بوده است. راننده می‌تواند با توجه به قد و قواره خود صندلی را در شش جهت مختلف تنظیم کند. جلوی خودرو دید خوبی دارد اما به خاطر کوچک بودن شیشه عقب، میدان دید راننده کم می‌شود.

صندلی سرنشین جلو هم قابل تنظیم است و فضای کافی دارد و در سفرهای طولانی باعث خستگی نمی‌شود.

افراد قدبلند برای سوار و پیاده شدن از صندلی‌های عقب هیوندای توسان کمی مشکل دارند و باید مواظب سرشان باشند. اما وقتی روی صندلی‌ها می‌نشینید، می‌بینید که کاملا راحتید. طراحان هیوندای برای راحتی سرنشینان عقب، گنجایش صندوق عقب را کاهش داده‌اند.

صندوق عقب هیوندای توسان (IX35) فضای کمتری از رقبا دارد و گنجایش آن فقط ۸۷۸ لیتر است. اما اگر صندلی‌های ردیف دوم را تا کنید، گنجایش فضای بار این کراس اوور به ۱۷۵۳ لیتر می‌رسد.

داشبرد هیوندای توسان به صورت قرینه طراحی شد و در مرکز آن یک نمایشگر لمسی قرار دارد. دریچه‌های تهویه مطبوع دو طرف نمایشگر را گرفته‌ اند و زیر آن دکمه‌ های فیزیکی برای استفاده از مالتی مدیا دیده می‌شود. دکمه‌ها و کنترل‌های فیزیکی سیستم تهویه مطبوع هم در پایین سیستم مالتی مدیا قابل استفاده است.

شکل ظاهری چگونه می باشد؟

خوب یا بد، هیوندای سانتافه در ادبیات خودرویی ما، نصف‌النهار مبدأ ماشین‌بازها است. خودروها با شاقول سانتافه اندازه‌گیری می‌شوند.

قوی‌تر از سانتافه یا ضعیف‌تر؟ سریع‌تر از سانتافه یا کندتر؟ بزرگ‌تر یا کوچک‌تر؟ ارزان‌تر؟ گران‌تر؟ تقدس این خودرو به قدری است که حالا معیاری برای زیبایی‌شناسی هم شد است.

این روزها وقتی می‌خواهند درباره طراحی یک خودرو صحبت کنند، می‌گویند: «آره والا خوب چیزیه، از سانتافه که قشنگ تره.» یا در افاضاتی دیگر می‌فرمایند: «نه بابا چیه این، سانتافه خیلی سَرتره.» درباره هیوندای توسان حرف زیاد است

و تعمیر ضبط توسان یک موضوع همیشگی بوده است. برخی او را از سانتافه زیباتر و گروهی او را خاک پای برادر بزرگ‌تر هم نمی‌دانند.

آنچه برای ما اهمیت دارد، زبان بصری است. گرافیک پویا و آینده‌نگر. جسارت توام با وقار. یک پختگی متین در کنار سرخوشی جوانی است که توسان جدید دارد.

این شما و این پیشرانه !

همین اول کار اجازه بدهید یک چیزی را روشن کنیم. در بعضی از منابع و رسانه‌ها قدرت این خودرو را 164 اسب‌بخار اعلام کرده‌اند.

در حالی که هیوندای توسان TL چه آن مدل وارداتی که توسط آسان موتور عرضه می‌شد

و چه آن مدل مونتاژی که توسط کرمان‌ موتور ساخت می‌ شد، می‌تواند 155 اسب‌بخار (دقیقاً 154.7 اسب‌بخار) قدرت از پیشرانه 2 لیتری‌اش بیرون بکشد.

اصلاً پیشرانه این خودرو بزرگ‌ترین محل مناقشه بین ماشین‌بازها است و تعمیر ضبط توسان موضوعی همیشگی بوده. برخی آن را برگ برنده و

برخی دیگر آن را یک عقب‌گرد حساب می‌کنند.طعم شیرین پیشرانه 2.4 لیتری 177 اسب‌بخاری نسل قبلی حسابی زیر دندانشان مزه کرده است.

تعمیر مانتیور توسان نیز پذیرفته می شود.

تعمیر مانتیور ماشین

ردیاب خودرو

نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *