ردیاب ها

ردیاب خودرو

ردیاب شخصی

ردیاب حیوانات

گروه فنی و مهندسی کریم سیستم با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمینه ارتقا سیستم های امنیتی بر این شد تا با پشتوانه ی ۲۰ ساله در زمینه لوازم جانبی خودرو، ردیاب را رد زمینه ردیاب های ماهواره ای خودرو و اشخاص در سال ۱۳۸۶ تاسیس نماید. بعد از بررسی های انجام شده در زمینه GPS و ردیاب های ماهواره ای و همچنین نیاز های مشتریان تصمیم به ارائه دستگاه های ردیاب با کیفیت بالا و قیمت مناسب گرفته و در طول سالهای خدمت خود بارها این کیفیت را ارتقاء داده.تیم کریم سیستم  به عنوان قدیمی ترین ارائه دهنده ردیاب خودرو در ایران بیشتر از سایر ارائه دهندگان هزینه برای جلب رضایت مشتریان کرده است.

ردیاب خودرو

ردیاب یک دستگاه کاربردی و با استفاده بسیار آسان برای ردیابی انواع خودروها طراحی شده است. ردیاب خودرو بر اساس سیستم شبکه موبایل GSM/GPRS و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS طراحی و تولید شده است.

ردیاب شخصی

این روزها دستگاه ردیاب شخصی به یکی از اصلی ترین وسایل برای محافظت از فرزندان و افراد سالخورده بدیل  شده است،این ردیاب ها می توانند موقعیت عزیزان شما را به صورت لحظه به لحظه به ضورت آنلاین بر روی نقشه نمایش دهند

ردیاب آهنربایی

این ردیاب ضد آب بوده و به مدت ۳۰ روز شارژ باتری نگه میدارد و توسط یک آهنربای بسیار قوی به زیر خودرو می چسبدو دیگر نیاز به نصب و سیم کشی ندارد و لحظه به لحظه مکان وسیله را در موبایل و کامپیوتر به صورت نقطه ای گزارش میکند.

ردیابی لحظه به لحظه

ردیابی آنلاین و آفلاین بر روی نقشه به صورت لحظه به لحظه با قابلیت نمایش بر روی موبایل و کامپیوتر با قدرت گرفتن از سروه های دیتاسنتر.
شنود داخل کابین خودرو برای اطلاع از وضعیت راننده و سرنشینان و خاموش کردن خودرو از راه دور تنها با ارسال دستور خاموش شدن در هر نقطه از کشور.
جعبه سیاه ۳ ماهه با قابلیت نمایش بر روی نقشه به صورت دقیق و تعریف سرعت مجاز برای خودرو برای بالابردن سطح امنیت خودرو و حصار جغرافیای برای کنترل محدود تردد خودرو

قابلیت های ردیاب ماهواره ای جی پی اس
اطلاع از موقعیت دقیق خودرو بر روی نقشه جغرافیایی .اطلاع از سرعت خودرو .اطلاع از موقعیت مکانی خودرو شامل طول ، عرض ، ارتفاع از سطح دریا .تاریخچه مسیر پیموده شده هر خودرو بر روی نقشه و به صورت فایل خروجی Excel .اضافه کردن خودرو به تعداد نا محدود .نمایش مسیر پیموده شده به صورت اتوماتیک از لحظه شروع بازه تا اتمام بازه .استفاده از GPRS و SMS در حالت Online .تعریف حداکثر سرعت مجاز .تعریف محدوده جغرافیایی .خاموش کردن خودرو از طریق sms از راه دور. .تنظیم فاصله زمانی ارسال اطلاعات .تنظیم ارسال اس ام اس یا جی پی ار اس شماره SOS برای ارسال هشدار و دکمه درخواست کمک رسانی. .ارسال اطلاعات به دستگاه ردیاب از طریق دستورات SMS .ارسال هشدار روشن شدن خودرو به صورت SMS به شماره SOS تعریف شده توسط کاربر. .ارسال اس ام اس هشدار قطع برق سیستم ردیاب یه شماره SOS. .ارسال اس ام اس هشدار حرکت خودرو به شماره SOS تعریف شده . .ارسال اس ام اس از مرکز به دستگاه ردیاب و از مرکز به دارنده ردیاب .امکان نصب ارسال اس ام اس هشدار باز شدن درب خودرو به شماره SOS. دارای تضمین کیفیت کالا از تنها بیمه دولتی ایران ، بیمه ایران

بازدیدها: 107

تمامی حقوق مادی سایت محفوظ و در اختیار کریم سیستم می باشد
تماس کلیک کنید